SPOJENECTVÍ S VOZÍČKÁŘI 

SKV PRAHA

Patřím mezi většinu lidí, kteří mají to štěstí, že se mohou volně pohybovat a ve svém pohybu nejsou ničím omezováni. Bohužel se najdou i lidé a rozhodně jich není málo, kteří by za možnost volného pohybu bez omezení dali cokoli na světě. Díky svým kamarádům jsem malinko nakouknul do života těchto lidí a musím říct, že je velmi smutný pohled na to, když vidíte někoho, kdo by si moc přál chodit po vlastních nohou a dělat věci tak, jak je děláme my, ale nemůže, jelikož je do konce svého života připoutaný na invalidní vozík. Je mnoho těch, kteří by rádi plnohodnotným způsobem sportovali, ale jejich handicap jim to neumožňuje. I přes tyto nesnáze jsou však mnozí z nich plní energie a jejich znevíhodnění je neodradilo se ke svému údělu postavit čelem a do sportu se opřít tak moc, jak jen jim to jejich možnosti dovolí.

Uvědomil jsem si, že díky svému zdraví a volnosti pohybu, kterou mám, bude fajn, podílet se na zlepšení podmínek sportovců, kteří jsou odkázání na invalidní vozík a tak jsem se stal jejich

SPOJENCEM

Na webu SKV Praha jsem si založil pod záložkou "Spojenci" profil a následně také výzvu s názvem "Podporuji spojenectví během". Tento profil včetně výzvy je veřejný a lze se na něj kdykoli podívat a zjistit, jak si moje výzva vede.

Výzva, kterou jsem založil je dlouhodobá a jejím cílem je získávat finanční prostředky na podporu jejich sporovního života. S každým kilometrem, který uběhnu, podpořím vozíčkáře částkou 1,-Kč + přidám jednorázově 50,-Kč za každý závod, který poběžím. Naběhané kilometry za každý měsíc + jednorázové příspěvky vždy zaokrouhlím na celé stovky směrem nahoru.

Na spojeneckém profilu u výzvy je vždy vidět, kolik kilometrů už je odběhaných, jakou částkou se díky výzvě podařilo vozíčkáře podpořit a jsou zde uvedeni 3. nejlepší přispěvatelé.

JAK NA TO?

Bez ohledu na to, kolik kilometrů naběhám, může mou snahu kdokoliv a kdykoliv prostřednictvím uvedné výzvy podpořit na prokliku "Podpořte výzvu". Jde o to, podpořit libovolnou částkou mé snažení a dát tím najevo, že Vám věc, pro kterou to dělám není lhostejná. Je důležité uvést, že vybrané peníze jdou skrze výzvu rovnou na účet vozíčkářů. Po kliknutí na tlačítko "Podpořte výzvu" je vždy možné zvolit ze dvou způsobů jak peníze poslat:

přes darujeme.cz - platba kartou, Váš příspěvek je během pár minut vidět u "výzvy" v konečném součtu vybraných příspěvků a také Vaše jméno, pokud budete patřit mezi 3 nejlepší přispěvatele, DOPORUČUJI

bankovním převodem - v případě bankovního převodu je Váš příspěvek vždy vidět na transparentním účtu SKV Praha. Do poznámky uvádějte název výzvy.

POMŮŽEME SPOLEČNĚ!!!

Věřím, že na to nebudu úplně sám. V popisu výzvy jsem nás všechny nazval jako ToniCzech Runner & Friends, což jsem já & Vy, moji přátelé, kamarádi a náhodní podporovatelé, kterým není moje myšlenka lhostejná. V souvislosti s touto výzvou je v dolní části této stránky titulek ToniCzech Runners & Friends, kde beru jako samozřejmost uvést, kdo moji výzvu podpořil. Při odeslání příspěvku máte také možnost okomentovat např. proč příspěvek posíláte nebo jaký byl Váš sportovní výkon na základě kterého jste se rozhodli příspěvek poslat.

🙏🏻 VĚŘÍM 🙏🏻

že Vás moje myšlenka oslovila a najde se ve Vaší kapse čas od času pár "kaček", které společně s podporou uběhnutých kilometrů, pomohou vozíčkářům v jejich úsilí.

Chci podpořit vozíčkáře SKV Praha

Celkem aktuálně

3800,-


ToniCzech Runner & Friends


Vám, kteří jste uvedeni na této stránce mnohokrát děkuji za Vaši podporu. Za to, že společně dokážeme podpořit dobrou věc, která má smysl. Za to, že naše pomoc je cílená a mnohým z těch, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík pomůžeme v naplnění jejich sportovních snů.

Děkuji 🤝

Aleně z Prahy, Horních Měcholup, Petrovi z Doubku, okr. Praha - východ, Lence z Prahy Libuše, Robertovi z Prahy Podolí...